راهنمای خرید, مد و پوشاک, معرفی محصول, همه مطالب

با ۲۰ مدل از شال و روسری در طرح و جنس‌های مختلف آشنا شوید

مقدمه

اگر می‌خواهید با انواع مختلف شال و روسری با طرح‌های مختلف آشنا شوید، با ما همراه باشید. همه خانم‌های ایرانی چندین روسری و شال با جنس‌های مختلف و برای موقعیت‌های متفاوت دارند. انتخاب شال مناسب بستگی به رنگ پوست، سلیقه، فصل و مکانی که می‌خواهید آن را بپوشید و… دارد. به همین دلیل در ادامه ۲۰ پیشنهاد روسری و شال برای سلیقه‌های مختلف نوشته شده است تا شما بتوانید مدل و طرح دلخواه خود را به راحتی پیدا کنید.

معرفی طرح‌های مختلف شال و روسری

 

۱.شال نخی حاشیه لمه ترک ۰۲-۹۹۹

اگر می‌خواهید شال خنک و سبکی را برای فصل تابستان و بهار داشته باشید، این شال را انتخاب کنید. جنس شال باکیفیت بوده و به دلیل نخی بودن و لیز نخوردن، می‌توانید برای انجام کارهای روزانه نیز آن را بپوشید. ریشه‌های شال سوزنی و حاشیه‌های آن لمه‌دار و ابعاد شال ۷۰ در ۲۰۰ سانتی‌متر است. نازکی شال نیز به اندازه‌ای نیست که موها از زیر آن مشخص شود.

۲. روسری نخی وال ترک ۱۱۱-۱۱۷

برند این روسری ارکیده بوده و ابعاد آن ۱۳۰ در ۱۳۰ سانتی‌متر است. این روسری خنک و ساده و باکیفیت را می‌توانید برای روزهای آفتابی و بهاری بپوشید، بدون اینکه نگران لیز خوردن آن باشید. این روسری به صورت دور دست دوز است و بنابراین علاوه بر موقعیت‌های رسمی و روزانه، می‌توانید برای مهمانی‌ها نیز آن را انتخاب کنید.

 

 

 

 

۳. روسری نخی وال ترک ‍۱۷-۱۱۷

روسری نخی وال ترک از برند ارکیده، برای فصل بهار و تابستان مناسب است و می‌توانید آن را برای مهمانی، استفاده روزانه و… بپوشید. این روسری دور دست دوز و نخی در ابعاد ۱۳۰ در ۱۳۰ سانتی‌متر بوده و به دلیل لیز نخوردن و پرز ندادن، می‌تواند انتخاب همیشگی بانوان باشد. همچنین چاپ دیجیتال روسری به صورت یک رو است.

 

۴. شال اسلپ ملیله‌دوزی شده ۰۳-۱۰۶

اگر به دنبال یک شال و روسری خنک، نرم و سبک برای تمام فصول هستید و می‌خواهید این شال را در مهمانی و استفاده روزانه و دورهمی و… بپوشید و استایل خاصی داشته باشید، شال اسلپ را از برند ارکیده انتخاب کنید. ابعاد این شال ۲۰۰ در ۷۵ سانتی‌متر بوده و حاشیه‌ی آن ملیله‌دوزی شده است.

 

۵. روسری نخی وال ترک ORKIDE کد ۱۰۹-۱۱۷

پارچه‌ی روسری نخی و خنک برند ارکیده از کشور ترکیه بوده و سپس در ایران چاپ دیجیتال یک رو بر روی آن انجام شده است. این روسری دور دست دوز را می‌توانید با لباس‌های‌ مهمانی‌ مختلف و با استایل‌های روزانه خاص خود هماهنگ کنید و آن را در فصل‌های بهار و تابستان بپوشید. ابعاد این روسری ۱۳۰ در ۱۳۰ سانتی‌متر است.

 

۶.شال نخ ابریشم گارزا دیجیتال ۷۳-۱۶۱

جنس شال برند ارکیده از نخ ابریشم بوده، اما از روی سر لیز نمی‌خورد. کیفیت چاپ دیجیتال یک رو این شال خوب بوده و ظاهر براقی به شال داده است که شما می‌توانید این شال را برای مهمانی و دورهمی‌ها و حتی به صورت روزانه در فصل‌های سرد بپوشید. ابعاد این شال ۷۵ در ۲۰۰ سانتی‌متر است و در هنگام استفاده پرز نخواهد داد.

 

۷.شال نخ ابریشم گارزا دیجیتال ۰۲-۱۶۱

این شال باکیفیت و با چاپ دیجیتال یک رو توسط برند ارکیده تولید شده که برای فصل بهار، پاییز و زمستان مناسب است. ابعاد این شال ۷۵ در ۲۰۰ سانتی‌متر است و به دلیل ظاهر براق، لطیف بودن و لیز نخوردن از روی سر می‌توانید آن را به صورت روزانه یا برای رفتن به یک مهمانی رسمی بپوشید.

 

۸. روسری نخی وال ترک ۱۸-۱۱۷

برای خانم‌های که می‌خواهند یک روسری باکیفیت و دو دست دوز برای مهمانی‌های فصل بهار و تابستان خود داشته باشند، می‌توانید این روسری نخی و خنک برند ارکیده را انتخاب کنند. ابعاد این روسری ۱۳۰ در ۱۳۰ سانتی‌متر و نسبتا بزرگ است. چاپ دیجیتال بر روی روسری به صورت یک رو بوده و خیالتان از لیز نخوردن روسری نیز راحت باشد.

 

۹. شال نخ ابریشم گارزا دیجیتال ۸۱-۱۶۱

اگر انتخاب شال و روسری برای شما مشکل است، می‌توانید این شال برند ارکیده را انتخاب کنید و استایل خاصی در مجالس داشته باشید. چاپ دیجیتال یک رو و براق شال، لیز نخوردن آن، پرز ندادن، نرم بودن بافت شال، جنس نخ و ابریشم آن، طرح خاص شال و… آن را برای استفاده در روزهای بهاری و پاییزی و زمستانی مناسب کرده است.

 

۱۰.روسری نخی وال ترک ۲۵-۱۱۷

روسری نخی و سبک برند ارکیده با ابعاد ۱۳۰ در ۱۳۰ سانتی‌متر مناسب برای بانوانی است که می‌خواهند در فصل بهار و تابستان به یک مهمانی بروند. این روسری دور دست دوز و چاپ آن به صورت یک رو بوده که زمانی که آن را پوشیده‌اید، از روی سر لیز نمی‌خورد.

 

۱۱. شال نخ ابریشم گارزا دیجیتال ۷۶-۱۶۱

اگر به دنبال یک شال نخ ابریشمی و نرم برای بهار و پاییز و زمستان هستید و می‌خواهید آن را برای استفاده روزانه و یا برای مهمانی‌های رسمی بپوشید، این مدل از شال‌های برند ارکیده را انتخاب کنید. این شال‌ها چاپ یک رو و براقی دارند که بدون لیز خوردن می‌توانید آن را برای زمان طولانی بپوشید.

 

۱۲. روسری نخی وال ترک ORKIDE کد ۳۳-۱۱۷

ابعاد این روسری ۱۳۰ در ۱۳۰ سانتی‌متر بوده و به همین دلیل برای خانم‌هایی مناسب است که به روسری بلند علاقه دارند. این روسری از برند ارکیده را می‌توانید برای مهمانی‌های بهار و تابستان بپوشید و نگران لیز خوردن از سر و گرم بودن آن نباشید. این روسری خنک و نازک بوده و به صورت دور دست دوز و چاپ یک رو طراحی شده است.

۱۳.روسری نخ ابریشم گارزا ۳۰۲-۱۲۲

برای فصل بهار، پاییز و زمستان می‌توانید این روسری دور دست دوز شده از برند ارکیده را تهیه کنید. این روسری نرم و لطیف بوده و به دلیل لیز نخوردن آن از روی سر، می‌توانید در مهمانی‌ها و دورهمی‌های طولانی آن را بپوشیده. ابعاد روسری ۱۳۰ در ۱۳۰ سانتی‌متر بوده و ظاهری براق دارد.

 

۱۴.روسری نخ ابریشم گارزا ۱۴۹-۱۲۲

برند ارکیده این روسری دور دست دوز و با چاپ براق یک رو و با ابعاد ۱۳۰ در ۱۳۰ سانتی‌متر در بازار عرضه کرده است. اگر می‌خواهید یک شال و روسری برای فصل بهار و پاییز و زمستان بخرید که جنس لیزی نداشته باشد و بتوانید آن را در مهمانی‌های مختلف و یا برای استفاده روزانه بپوشید، این روسری ابریشمی را با خیال راحت تهیه کنید.

 

۱۵.شال نخ ابریشم گارزا دیجیتال ۰۷-۱۶۱

این شال برند ارکیده یکی از شال‌های بهاری و پاییزی بوده که برای استفاده روزانه و مهمانی می‌توانید آن را بپوشید. ابعاد شال ۷۵ در ۲۰۰ سانتی‌متر و چاپ آن براق و یک رو است. جنس این شال لیز نبوده و پرز نمی‌دهد و برای افرادی مناسب است که به دنبال شال‌های خاص هستند.

 

۱۶.شال نخ ابریشم گارزا دیجیتال ۶۴-۱۶۱

اگر می‌خواهید شالی را بخرید که روی سر لیز نخورد، پرز ندهد، نرم و باکیفیت باشد و بتوانید در مهمانی‌های  پاییز و زمستان و روزهای سرد بهار آن را بپوشید، این مدل از شال‌های ارکیده را انتخاب کنید. ابعاد این شال‌های ۷۵ در ۲۰۰ سانتی‌متر و چاپ دیجیتال آن به صورت براق و یک رو است.

 

۱۷.شال نخ ابریشم گارزا دیجیتال ۲۲-۱۶۱

برای افرادی که به دنبال شال و روسری کمیاب هستند و شالی باکیفیت برای روزهای سرد سال می‌خواهند، این مدل از شال‌های ارکیده را که چاپ دیجیتال یک رو و براقی دارد و مناسب برای استفاده روزانه و دورهمی‌های دوستانه است را تهیه کنند. این شال دارای ابعاد ۷۵ در ۲۰۰ سانتی‌متر است و از روی سر لیز نمی‌خورد.

 

۱۸.شال نخ ابریشم گارزا دیجیتال ۸۳-۱۶۱

اگر می‌خواهید روزهای سرد سال را با یک شال خاص باشید، این شال ابریشمی برند ارکیده را بپوشید. ابعاد این شال ۷۵ در ۲۰۰ سانتی‌متر و چاپ آن به صورت یک رو است که ظاهری براق به پارچه داده است. این شال را می‌توانید برای دورهمی‌های غیررسمی و استفاده روزانه بپوشید، بدون اینکه نگران لیز خوردن آن باشید.

 

۱۹.شال نخ ابریشم گارزا دیجیتال ۷۱-۱۶۱

شال برند ارکیده می‌تواند انتخاب خوبی برای روزهای خنک بهار و پاییز باشد تا شما بتوانید بدون نگرانی از لیز خوردن شال، آن را در مهمانی و یا برای استفاده روزانه بپوشید. این مدل از شال‌های ابریشمی دارای چاپ دیجیتال براق یک رو هستند و ابعاد آن‌ها ۷۵ در ۲۰۰ سانتی‌متر است.

 

۲۰.شال نخ ابریشم گارزا دیجیتال ۶۰-۱۶۱

برند ارکیده یک شال از جنس نخ و ابریشم با طرح خاص و با چاپ یک رو و براق طراحی و تولید کرده است که شما می‌توانید آن را برای استفاده روزانه و مهمانی‌های غیررسمی در فصل پاییز و زمستان و بهار بپوشید. این شال بافت نرم و لطیفی دارد و از روی سر شما لیز نمی‌خورد.

 

سخن پایانی معرفی شال و روسری

دنیای شال و روسری بسیار متنوع است و برای اینکه بتوانید انتخاب راحت‌تری داشته باشید، در این متن به معرفی برخی از آن‌ها پرداختیم. اکنون شما می‌توانید با توجه به فصلی که می‌خواهید روسری و شال بپوشید و مکانی که می‌خواهید بروید، یکی از این مدل‌ها را انتخاب کنید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + نوزده =