راهنمای خرید, مد و پوشاک, معرفی محصول, همه مطالب

ست های دو نفره موردعلاقه خود را به آسانی پیدا کنید

اگر به پوشیدن لباس‌های ست علاقه دارید و برای مهمانی، دورهمی یا استفاده روزانه به دنبال ست های دو نفره خاص هستید، با ما همراه باشید تا با ۲۰ ست جذاب آشنا شوید. البته این نکته را فراموش نکنید که لباسی که انتخاب می‌کنید باید باکیفیت بوده و برای موقعیتی که می‌خواهید بروید، مناسب باشد.

معرفی ست های دو نفره

در ادامه لباس‌های ست دو نفره با جنس، مدل و طرح‌های مختلف معرفی شده است تا هر سلیقه‌ای بتواند ست موردعلاقه خود را پیدا کند:

۱.     ست زن و مرد ارتشی کد ۱۰۲۵۵

طرح این ست زن و مرد چریکی بوده و یک تیشرت مردانه و تونیک زنانه دارد. جنس پارچه‌ی آن گلکسی یعنی ترکیبی از نخ فیلامنت و لایکرا است. یقه لباس‌ها گرد دکمه‌دار بوده و آستین‌های تونیک بلند و قد آن تا بالای زانو است. اگر سایز شما لارج یا ایکس لارج است و به دنبال یک لباس اسپورت و روزانه و جلو بسته هستید، این ست را انتخاب کنید.

۲.     ست پلیور زن و مرد Maran کد ۱۶۴۶۸

پلیور و تونیک بافت موجود در این ست از نوع آستین بلند و با یقه‌ای گرد بوده که از جنس نخ پلی استر تولید شده است. سایز این ست به صورت فری سایز و جلو بسته طراحی شده و برای لارج و ایکس لارج مناسب است. اگر می‌خواهید برای استفاده روزانه در ماه‌های سرد یک لباس ست دو نفره داشته باشید، این ست گرم را بپوشید.

۳.     ست های دو نفره پلیور زن و مرد Floy کد ۱۶۴۸۷

پلیور مردانه و تونیک زنانه این ست به صورت بافت، جلو بسته و از جنس نخ پلی استر است. آستین‌های این ست بلند بوده و یقه لباس‌ها به صورت گرد طراحی شده است. پارچه‌ای که برای پلیور و تونیک استفاده شده است، طرح‌دار و چند رنگ است. سایز لباس برای افراد لارج و ایکس لارج مناسب بوده و می‌توانید با این لباس‌های گرم به مکان‌های رسمی و غیررسمی بروید.

۴.     ست پلیور زن و مرد Norton کد ۱۶۶۱۵

این مدل از ست های دو نفره دارای یک پلیور بافت برای مرد و تونیک بافت برای زن است. این لباس‌های با آستین‌هایی بلند، یقه‌ای گرد، پارچه‌ای از جنس نخ پلی استر، پارچه‌ای راه راه و سه رنگ و به صورت فری سایز و جلو بسته طراحی شده است. شما می‌توانید این ست را برای استفاده روزانه بپوشید.

۵.     ست سویشرت زن و مرد Louis-Vuitton کد ۱۷۶۴۹

اگر می‌خواهید یک ست دو نفره سویشرت کلاه‌دار برای روزهای سرد سال داشته باشید و بتوانید آن را در موقعیت‌های مختلف و برای استفاده روزانه بپوشید، این ست فری سایز را انتخاب کنید. سویشرت‌های این ست از جنس گلکسی اسپان و با پارچه‌ای طرح‌دار و آستین‌هایی بلند است که به صورت زیپی بسته می‌شود.

۶.     ست پلیور زن و مرد Alma کد ۱۶۵۰۰

در این ست یک پلیور مردانه و تونیک زنانه بافت از پارچه راه راه و جنس نخ پلی استر و به صورت جلو بسته طراحی شده است. آستین‌های این ست دو نفره بلند بوده و یقه‌ی لباس‌ها گرد است. ست دو نفره Alma به صورت فری سایز بوده و قد تونیک زنانه ۷۸ سانتی‌متر و قد پلیور مردانه ۷۰ سانتی‌متر است که می‌توانید آن را برای استفاده روزانه در فصل پاییز و زمستان بپوشید.

۷.     ست های دو نفره زن و مرد بلوز و تونیک پابلو کد ۹۷۱۲

برای افرادی که می‌خواهند یک ست اسپورت و راحت برای روزهای گرم سال داشته باشند و آن را برای استفاده روزانه بپوشند، این ست تیشرت مردانه و تونیک زنانه را پیشنهاد می‌کنیم. جنس پارچه‌ی آن نخ پنبه بوده و برای سایزهای ۳۸ تا ۴۲ زنانه و ۴۰ تا ۵۰ مردانه مناسب است. یقه لباس‌ها دکمه دار بوده و قد آستین‌های تونیک زنانه بلند و قد آن تا بالای زانو است.

۸.     ست تیشرت شلوار ورزشی کد s202

اگر می‌خواهید در هنگام ورزش یک ست دو نفره بپوشید، ست های دو نفره تیشرت و شلوار ورزشی را انتخاب کنید. پارچه‌ی این ست از نوع ویسکوز باکیفیت بوده و به صورت فری سایز و برای سایزهای ۳۶ تا ۴۴ مناسب است. یقه تیشرت‌ها گرد بوده و رنگ تیشرت با شلوار متفاوت و مدل لباس نیز به صورت جذب است.

۹.     ست های دو نفره زن و مرد Alma کد ۱۳۷۸۲

اگر به دنبال یک ست دو نفره فانتزی برای استفاده روزانه و موقعیت‌های غیررسمی هستید، این ست تیشرت مردانه و تونیک زنانه را انتخاب کنید. جنس پارچه‌ی این ست از ملانژ بوده و طرح آن ساده با چاپ دیجیتالی است. هر دو لباس به صورت فری سایز و با یقه‌ای گرد طراحی شده و آستین‌های تونیک بلند و قد آن ۸۵ سانتی‌متر است.

۱۰.      ست زن و مرد King & Queen کد ۱۲۹۳۵

تیشرت مردانه و تونیک زنانه موجود در این ست با یقه‌ای گرد و پارچه‌ای از جنس نخ پنبه یک رو و به صورت فری سایز طراحی شده است. آستین‌های تونیک بلند بوده و قد لباس ۸۵ سانتی‌متر است. این مدل از ست های دو نفره برای روزهای گرم سال و استفاده روزانه مناسب است.

۱۱.      ست زن و مرد Argentina کد ۱۰۲۶۴

این ست به صورت تیشرت زنانه و مردانه و با یقه‌ای گرد طراحی شده است و برای استفاده روزانه و ورزش مناسب است. جنس پارچه‌ی لباس‌ها از نوع گلکسی و ترکیبی از نخ فیلامنت و لایکرا است. این ست فری سایز بوده و آقایانی با سایز لارج و ایکس لارج و خانم‌هایی با سایز ۳۸ تا ۴۴ مناسب است.

۱۲.      ست های دو نفره زن و مرد Denver کد ۱۲۹۳۷

این ست تیشرت مردانه و تونیک زنانه را می‌توانید برای دورهمی‌های دوستانه و استفاده روزانه بپوشید. لباس‌ها از جنس نخ پنبه یک رو، با یقه‌ای گرد و به صورت فری سایز بوده که در جلو لباس کلمه LOVE چاپ شده است. همچنین آستین‌های تونیک زنانه بلند بوده و قد لباس نیز ۸۵ سانتی‌متر است.

۱۳.      ست زن و مرد Elsa کد ۱۷۵۴۰

اگر می‌خواهید یک ست تیشرت آستین کوتاه زنانه و مردانه خاص و فانتزی برای شب یلدا بپوشید، انتخاب خوبی کرده‌اید. تیشرت‌های این ست از جنس دیور بوده و به صورت فری سایز و یقه گرد طراحی شده است. اگر سایز شما لارج یا ایکس لارج و یا ۳۸ تا ۴۴ است، این ست مناسب شما است.

۱۴.      ست پلیور زن و مرد Marta کد ۱۶۵۱۳

ست های دو نفره تونیک زنانه و پلیور مردانه بافت، مناسب استفاده روزانه و رفتن به موقعیت‌های رسمی و غیررسمی در فصل‌های سرد است. جنس آن از نخ پلی استر و طرح پارچه‌ی آن راه راه است. این ست به صورت جلو بسته و با یقه گرد و آستین‌هایی بلند بوده که افراد با سایزهای لارج تا ایکس لارج می‌توانند آن را بپوشند.

۱۵.      ست های دو نفره سویشرت زن و مرد Fendi کد ۱۷۶۴۳

اگر می‌خواهید سویشرت‌های خود را برای استفاده روزانه در فصل‌های سرد سال ست کنید، می‌توانید این مدل از لباس‌های دو نفره را انتخاب کنید که از جنس گلکسی اسپان بوده و از پارچه‌ای طرح‌دار و به صورت کلاه‌دار طراحی شده است. سایز این ست فری سایز بوده و مدل سویشرت زیپی است.

۱۶.      ست زن و شوهر تیشرت تک

این ست بلوز مردانه و تونیک زنانه از جنس پارچه نخ پنبه بوده و با یقه‌ای گرد و آستین‌هایی بلند طراحی شده است. این ست می‌تواند انتخاب خوبی برای استفاده روزانه در بهار و پاییز باشد. رنگ بلوز و تونیک این ست با یکدیگر متفاوت بوده و برای سایزهای ۳۸ تا ۴۲ زنانه و ۴۰ تا ۵۰ مردانه مناسب است.

۱۷.      ست های دو نفره تیشرت و شلوارک ورزشی کد S201

اگر می‌خواهید به باشگاه بروید و یا در خانه ورزشی کنید و به دنبال یک ست تیشرت و شلوارک ورزشی هستید، با این ست می‌توانید تمام حرکات ورزشی را به راحتی انجام دهید. جنس این تیشرت و شلوارک زنانه و مردانه از نوع ویسکوز باکیفیت بوده و با یقه‌ای گرد و به صورت فری سایز دوخته شده است.

۱۸.      ست زن و مرد Araz کد ۱۳۷۸۱

برای زوج‌هایی که می‌خواهند یک ست فانتزی و برای استفاده روزانه بپوشند، این تیشرت مردانه و تونیک زنانه را انتخاب کنند. جنس لباس‌های این ست از نخ پنبه یک رو بوده و برای سایزهای ایکس لارج و لارج مردانه و ۳۸ تا ۴۴ زنانه طراحی شده است. یقه لباس‌ها به صورت گرد و آستین‌های تونیک بلند است.

۱۹.      ست زن و مرد King & Queen کد ۱۴۶۸۰

ست های دو نفره تیشرت مردانه و تونیک زنانه آستین بلند و با یقه‌ای گرد می‌تواند انتخاب خوبی برای استفاده روزانه در روزهای گرم باشد. این ست از جنس نخ پنبه یک رو و به صورت فری سایز است که شما می‌توانید برای سایزهای لارج و ایکس لارج و ۳۸ تا ۴۴ آن را تهیه کنید.

۲۰.      ست زن و مرد Sevin کد ۱۷۵۴۲

این ست مخصوص دورهمی شب‌های یلدا است که به صورت بلوز مردانه و تونیک زنانه آستین بلند و یقه گرد است. پارچه‌ی این ست از جنس گلکسی اسپان‌ کرک‌دار و با چاپ طرح گرافیکی هندوانه و انار بوده که در قسمت پایین لباس و مچ آستین‌ها از پارچه کش بافت استفاده شده است. سایز این ست نیز به صورت فری سایز درنظر گرفته شده است.

سخن پایانی

بعد از خواندن این متن می‌توانید به راحتی ست های دو نفره دلخواه خود را برای رفتن به یک دورهمی در شب خاصی از سال یا استفاده روزانه در فصل‌های سرد و یا برای انجام یک ورزش گروهی انتخاب کنید. ست‌های لباس دو نفره می‌تواند هدیه‌ای به‌ یادماندنی برای زوج‌ها باشد و حتی می‌توان با آن عکس‌های زیبایی نیز ثبت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − سه =