راهنمای خرید, مد و پوشاک, معرفی محصول, همه مطالب

معرفی مدل‌های مختلف پیراهن مجلسی

مقدمه

مدل‌های مختلفی از پیراهن مجلسی با طرح و رنگ متفاوت طراحی شده است و در فروشگاه‌ها وجود دارد. در هنگام انتخاب پیراهن برای مهمانی باید به فرم بدن، رنگ پوست، رسمی یا غیررسمی بودن مهمانی و… توجه کنید. اگر پیدا کردن مدل دلخواه برای شما سخت بوده و یا نمی‌دانید کدام مدل برای چه مجلسی مناسب است، همراه ما باشید تا با ۲۰ مدل از پیراهن‌های مجلسی و ویژگی‌های هر یک آشنا شوید.

معرفی ۲۰ پیراهن مجلسی

۱.پیراهن ماکسی مجلسی عروسکی ۱۰۰۱۳۶

این پیراهن به صورت ماکسی دوخته شده است و برای خانم‌هایی مناسب است که به دنبال پیراهن‌های بلند مجلسی برای مهمانی، عروسی و… می‌گردند. جنس پارچه‌ی این پیراهن از کرپ جودون است و سایز لباس به صورت فری و برای افراد از سایزهای ۳۶ تا ۴۲ مناسب است. یک سمت لباس بدون آستین و سمت دیگر آستینی از جنس تور دارد که تزئیناتی بر روی مچ آستین و یقه لباس دوخته شده است.

۲.پیراهن مجلسی سونکس ۶۱۰۰۷

پیراهن  مدل مجلسی سونکس از جنس نخ بوده و به صورت فری سایز دوخته شده است. شما می‌توانید از سایز ۳۶ تا ۴۴ این پیراهن را در مهمانی‌ها بپوشید. قد این لباس بلند و تا مچ پا بوده و یک چاک در قسمت جلو لباس و تا زانو وجود دارد. آستین‌ها به صورت حلقه و یقه آن در قسمت پشت بازتر از قسمت جلو است.

۳.پیراهن کوتاه مجلسی مدل لنا کد B2021

اگر به دنبال یک پیراهن کوتاه برای مهمانی هستید، این لباس را برای سایزهای ۳۶ تا ۴۴ موجود است. قد پیراهن تا بالای زانو بوده و برش اریب دارد، به صورتی که یک سمت پیراهن از سمت دیگر کمی بلندتر است. جنس پارچه از لمه بوده و یکی از آستین‌های آن حلقه بوده و دیگری دو بند در قسمت سرشانه دارد و جلوی لباس نیز با چین کمی دوخته شده است.

۴.پیراهن مجلسی مدل ساینا کد M2021

این مدل از پیراهن‌های مجلسی از دو نوع پارچه دوخته شده است که قسمت دامن لباس از جنس کرپ و قسمت بالاتنه از جنس لمه است. قد لباس تا بالای زانو بوده و مدل آستین‌ها نیز به صورت ساده و سه ربع و یقه لباس به صورت گرد با کمی چین در قسمت جلو است. این لباس را می‌توانید از سایز ۳۶ تا ۴۶ و برای مجالس مختلف سفارش دهید.

۵.پیراهن کوتاه مجلسی مدل شنلی

جنس پارچه‌ی این پیراهن مجلسی از کرپ جودون است. قد آن تا بالای زانو بوده و به صورت فری سایز است، یعنی از سایز ۳۸ تا ۴۴ می‌توانید این پیراهن را در مهمانی‌ها و دورهمی‌ها و تولد بپوشید. یقه لباس به صورت قایقی و کشی بوده که بر روی آن پارچه‌ای چین‌دار تا آرنج دوخته شده است.

۶.پیراهن مجلسی مدل هلن

پیراهن هلن مناسب مهمانی‌های مختلف از پارچه کرپ کش مجلسی دوخته شده که رنگ پارچه در قسمت بالا تنه با دامن متفاوت است. آستین‌های پیراهن در قسمت سرشانه باز بوده و سپس به یک آستین بلند ساده تبدیل شده است. یقه لباس به صورت گرد و پارچه‌ای چین‌دار نیز بر روی قسمت سرشانه دوخته شده است. قد دامن تا بالای زانو بوده که دو ردیف دکمه موازی با چاک کوچک بر در قسمت جلو دامن وجود دارد. این پیراهن برای سایزهای ۳۶ تا ۴۶ مناسب است.

۷.پیراهن مدل مجلسی سایز بزرگ مشکی SONEX  کد ۷۰۵۰۳

اگر به دنبال پیراهنی برای سایزهای ۴۶ تا ۵۲ هستید و می‌خواهید قد پیراهن بلند باشد، این پیراهن را در مهمانی‌ها بپوشید. جنس پارچه‌ی آن ریون کره اعلا بوده و آستین‌های به صورت حلقه و یقه پیراهن ساده و گرد است. در قسمت یقه لباس از پارچه توری استفاده شده و یک چاک تا زانو نیز در قسمت جلوی دامن وجود دارد.

۸.پیراهن مدل مجلسی عروسکی گلدار کد p69

برای رفتن به یک مهمانی صمیمی، می‌توانید این مدل از پیراهن را انتخاب کنید. قد این لباس تا زانو بوده و لباس در قسمت سرشانه باز است. آستین لباس بلند و پارچه‌ای چین‌دار در قسمت یقه و سرشانه دوخته شده است. جنس پارچه کرپ کش طرح‌دار و فری سایز برای ۳۸ تا ۴۸ مناسب است.

۹.پیراهن مدل مجلسی ماکسی کد s22

پارچه‌ی این پیراهن از جنس کرپ غواصی و قد دامن آن تا مچ پا است. یقه‌ای ساده و آستین‌هایی بلند برای آن طراحی شده که در قسمت بالاتنه و آستین‌ها از گیپور استفاده شده است. همچنین دامن لباس دارای یک چاک بلند تا زانو و یک کمربند است. اگر سایز شما ۳۶ تا ۳۸ است، می‌توانید این پیراهن ماکسی را برای مهمانی‌های رسمی و غیررسمی بپوشید.

۱۰.پیراهن مدل مجلسی ریون کش کد R712

این مدل از پیراهن‌ها به دلیل اینکه رنگ‌های متنوعی دارند، می‌تواند انتخاب مناسبی برای مهمانی‌های دوستانه و رسمی باشند. جنس پارچه‌ی پیراهن از ریون کش کره بوده و قد آن تا زانو است. طرح یقه پیراهن ساده و قد آستین بلند بوده و طراحی خاصی در قسمت پایین پیراهن و آستین وجود دارد و به صورت فری سایز از ۳۶ تا ۴۲ دوخته شده است.

۱۱.پیراهن مدل ملودی کد T57 آبی

جنس پیراهن مجلسی مدل ملودی از کرپ غواصی درجه یک و قد آن بلند است. دامن آن یک چاک تا زانو در قسمت جلو و یک کمربند گیپور دارد و یقه آن نیز به صورت طرح‌دار و آستین‌هایی حلقه است. اگر سایز شما ۳۶ تا ۴۶ است و می‌خواهید به یک مجلس رسمی بروید، این پیراهن را انتخاب کنید.

۱۲.پیراهن مجلسی مشکی کد ۷۷۱۲

پارچه‌ی این پیراهن از جنس کرپ جودون است که از قسمت کمر تا پایین نقش خاصی بر روی آن طراحی شده است. قد پیراهن تا زانو بوده و آستین‌هایی حلقه و یقه ساده‌ای دارد. با توجه به سایز لباس می‌توانید آن را برای سایزهای ۳۶ تا ۴۶ سفارش دهید و در مهمانی‌ها و دورهمی‌ها آن را بپوشید.

۱۳.پیراهن مدل مجلسی سونکس ۶۱۰۰۸

این پیراهن سونکس به صورت فری سایز یعنی برای سایزهای ۳۶ تا ۴۴ و از پارچه‌ای با جنس نخ طراحی شده است. قد بلند دامن این پیراهن و آستین‌های بلند آن و گیپوری که در قسمت یقه و آستین‌ها استفاده شده است، باعث می‌شود که انتخاب مناسبی برای مجالس رسمی باشد.

۱۴.پیراهن مدل مجلسی کرپ کش کد L114

پارچه این پیراهن از جنس کرپ کش بوده که در قسمت یقه و کمر از نواری از جنس لمه استفاده شده است. قد این پیراهن کمی پایین‌تر از زانو و قد آستین سه ربع است. اگر می‌خواهید به یک مهمانی و یا یک دورهمی عصرانه رسمی بروید، می‌توانید متناسب با سایز خود، یکی از سایزهای ۳۶ تا ۴۶ این پیراهن را تهیه کنید.

۱۵.پیراهن مجلسی سایز بزرگ کد ۴۰۳۹

برای افرادی که سایز ۴۲ تا ۴۶ دارند و به دنبال یک پیراهن برای مهمانی هستند، می‌توانند این لباس را بپوشند. جنس پارچه از کرپ جودون و جنس تور آن تور کش ترک است. قد پیراهن کمی بالاتر از زانو و قد آستین‌ها بلند است. همچنین در قسمت پایین پیراهن، پایین آستین و در یقه لباس از تور استفاده شده است.

۱۶.پیراهن مدل مجلسی AGILA کد ۵۰۵۸

این پیراهن مجلسی با قد ۱۴۵ سانتی‌متر و از جنس کرپ کش است. یقه و سرشانه لباس به صورت باز طراحی شده است و آستین‌های بلندی با چاکی تا آرنج دارد. این پیراهن به صورت فری سایز طراحی شده است و از سایز ۳۸ تا ۴۲ می‌توانند این پیراهن را در مهمانی‌ها بپوشند.

۱۷. پیراهن مجلسی پروشات کد ۲۰۷۱۱

این پیراهن به صورت کوتاه و با قدی تا زانو طراحی شده است و یقه‌ی پیراهن دارای مدل ساده و بسته و آستین‌هایی بلند با چاکی تا وسط بازو دارند. اگر می‌خواهید به یک مهمانی بروید و سایز شما ۳۶ تا ۴۲ است، این پیراهن کرپ کش اعلا مجلسی را انتخاب کنید.

۱۸.پیراهن مدل مجلسی یقه گره‌ای ۵۰۶۶

این مدل از پیراهن‌های مجلسی به صورت فری سایز و مناسب برای سایزهای ۳۶ تا ۴۲ طراحی شده است. جنس پیراهن از کرپ غواصی و قد لباس تا زانو است. مدل یقه این پیراهن مجلسی به صورت گره‌ای و در قسمت سرشانه باز بوده و به آستینی بلند دوخته شده و مناسب مهمانی‌های رسمی و غیررسمی است.

۱۹.پیراهن مدل مجلسی دنیلو کد ۱۰۰۱۰۴

پارچه‌‌ی این پیراهن از جنس نخ است که در قسمت یقه و آستین تا مچ و در پایین پیراهن از تور استفاده شده است. آستین‌های این پیراهن بلند بوده و قد کلی لباس تا زانو است. این پیراهن به صورت فری سایز و برای سایزهای ۳۸ تا ۴۲ مناسب است. این پیراهن یکی از لباس‌های مجلسی مناسب برای انواع مجالس است.

۲۰.پیراهن کوتاه مجلسی مدل لنا قرمز کد B2021

جنس پارچه‌ی این پیراهن از لمه بوده که در سه سایز و مناسب برای سایزهای ۳۶ تا ۴۴ دوخته شده است. قد پیراهن تا بالای زانو و یک طرف پیراهن از قسمت دیگر کوتاه‌تر است. آستین‌های لباس مجلسی نیز به صورت حلقه و دیگری به صورت بندی است. یقه پیراهن ساده و در قسمت جلوی لباس نیز چین کمی وجود دارد. این پیراهن براق را می‌توانید در مهمانی‌های مختلف بپوشید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =